AKC HOME - ODA

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

AKC HOME - MUTFAK

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

AKC HOME - BANYO

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

AKC HOME - OFİS & MAĞAZA

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

AKC HOME - OTEL

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

AKC HOME - TASARIMLARIMIZ

Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.

    Konut ve villa tasarımı konusunda hem zevkinize uygun olması hem de estetik ve ergonomik olması gibi özellikleri arıyor aynı zamanda da profesyonel bir çalışma beklentisi içerisine giriyorsanız AKC TEKNİKSANAT Grubu  ailesi sizin için hayallerinizdeki konutlara sahip olmanız için hizmetler sunmaktadır.

Konut tasarımları hizmetlerimiz kapsamında yenilenmesini istediğiniz ya da sıfırdan yapılacak bir tasarım için konsept belirlemeniz yeterli olacaktır. Sizler için kullanım alanını en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak ve konseptinize uygun tasarımlar ile memnun kalmanız adına gereken her şeyin yapılacağından emin olunuz. Özellikle 1+0 ve 1+1 gibi stüdyo, rezidans dairelerin yatırımcıların talebinde olduğunu düşünerek, daha büyük katkılar sağlaması amacı ile dairelerin en uygun şekilde kullanılması hesaplamaları ile planlaması yapılmaktadır. Bu tip dairelerin iç dizaynı konusunda gerekli olan tüm gereçlerin alınması ve konsepte uygun şekilde verim yüksekliği de göz önüne alınarak planlama ve projelendirme yapılmaktadır. Bu proje dahilinde daireniz sizin standartlarınıza uygun, garanti malzemeler ile en verimli kullanım alanına sahip daireleriniz olması sağlanacaktır.

Villa tasarımı konusunda yine AKC-HOME profesyonel kadrosu ve kaliteli malzeme güvencesi ile hayalinizdeki yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Belirlediğiniz konsept çerçevesinde sizlerin hayal ettiğini biz gerçeğe çeviriyoruz. Isınma, aydınlatma ve en verimli alan kullanımlarını göz önüne alarak boş halinde ya da dolu halindeki değişimleri firmamız güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Villanızın doğru bir iç tasarıma sahip olması için tüm duyulara hitap etmesi gerekir. Bunun içinde her detayın ayrıntılı olarak düşünülmüş, tasarlanmış ve tüm proje ayrıntıları dikkate alınarak uygulanmış olması gerekir. Sadece doğru renk seçimlerinin değil soğru malzemeler ile doğru ışıklandırmanın aynı anda yakalanması gerekir. Çünkü yapılan her işçiliğin ve alınan her aksesuarın kendini gösterebilmesi için bu temel taşlar olmazsa olmazlardandır.

AKC TEKNİKSANAT Grubu ailesi olarak yaşam alanlarınızdan ya da ticari yatırımlarınızdan en verimli şekilde yararlanabilmenizi amaç edinip, estetik ve konforu aynı anda sizlere sunuyoruz. Farkımız ve tarzımızı uzun uzun anlatmak yerine birebir yaşama ayrıcalığına sahip olmak sizin elinizde.